1. Opisz wybrany obraz, rzeźbę, animację, szkic itp.
2. Na podstawie wybranego obrazu (lub innej pracy plastycznej) napisz opowiadanie, baśń, list lub wiersz. Daj się zainspirować temu co i jak widzisz i odczuwasz. Niech to będzie praca twórcza, która może i samego Ciebie zaskoczy :).
3. Napisz list do organizatora wystawy prac dyplomowych uczniów LSP w budynku szkoły OLPI. Wyraź swoją opinię na temat wystawy, uwzględniając jedną rzecz, którą można było zrobić inaczej. Zapytaj, czy istnieje możliwość nabycia jednego z obrazów i jakie są warunki.
